Tre-roms leilighet med havutsikt og uteplass på Los Caideros.

1.300
Soverom
2
Bad
1

Om eiendommen

Fin leilighet med havutsikt og ettermiddagssol fordelt på to etasjer, med inngang rett fra gaten og gode muligheter for parkering. I første etasje kommer man inn fra terrassen hvor soverommene og badet ligger, i tillegg til vaskerom og skap/lagringsplass. 

Til andre etasje kommer man både utvendig og innvendig via trapper, hvor man har en stor terrasse med sol hele dagen og inngang til kjøkkenet og stuen, med utsikt til Teide, havet og solnedgangen.

Det er flere basseng på området man kan benytte, og ett som ligger like i nærheten. Man har også Anfi stranden noen få minutter unna, hvor det også finnes det meste av fasiliteter, i tillegg til strandpromenaden som går forbi Arguineguin og flere strender på veien og med meget gode turmuligheter like utenfor døren. Den Norske Skolen ligger på andre siden av veien.

 

Til Leie - Los Caideros - Gran Canaria

 

Egenskaper

Dusj kabinet
Frontline
Internet
Møblert
Hage
Basseng
Terrasse
Utsikt
Ref.
585
Pris:
1.300
/ per måned

Eiendomsinformasjon

Område
Los Caideros
Type eiendom
leilighet
Soverom
2
Bad
1
Vann / strøm

I tillegg + internett

Leietid
Langtidsleie

Share this property: